Меню пользователяЗакрыть

DermoFuture від грибка нігтів

Цена: 100 грн.

Купить

Характеристики товара:

Состояние/Пол:Новое / Женский
СвойстваВосстановление
Категория:Лечение ногтей
Товар находится: Кривой Рог
Доставка:по всей Украине
  Терапія DermoFuture запобігає оніхомікозу та відновлює здоров’я нігтів при ураженні грибковими інфекціями. Курс містить в себе композицію ретельно відібраних інгредієнтів, які проникають глибоко в ніготь та зменшують надмірний ріст мікроорганізмів, таким чином захищаючи нігті від розвитку грибка. Крім того, засіб зміцнює структуру нігтьової пластини та допомагає її відновленню. Він дуже простий у використанні завдяки щіточці, яка ідеально підходить для нанесення. Особливо рекомендується для людей із слабкою та пошкодженою нігтьовою пластиною, схильною до грибкових інфекцій.  

Засіб від грибка нігтів (средство от грибка ногтей) DermoFuture 3939001 створює водонепроникний захисний шар на нігтьовій пластині, який обмежує розвиток грибків і прискорює,   реконструкцію нігтьової пластини. Запобігає рецидиву зараження грибковими інфекціями та прискорює реконструкцію здорової нігтьової пластини. Результати помітні вже через чотири тижні застосування! Наносити на нігті 4 дні поспіль, потім змити засобом для зняття лаку, через день почати наносити знову іт.д.

Засіб від грибка (средство от грибка ногтей) DermoFuture розроблено спеціально для осіб, нігті яких схильні до грибкових захворювань через їхню діяльність, наприклад, відвідування будь-яких громадських об’єктів, басейнів, пляжів, спортивних споруд, громадських саун, душових, готелей та курортних спа-центрів, де ризик інфікування значно зростає (спори грибків, як правило, стійкі до більшості миючих засобів).


DermoFuture від грибка нігтів засіб від грибка нігтів, лікування нігтів

Другие объявления продавца

  
  
  
  
  

Похожие объявления

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

Похожие рекламируемые товары