Меню пользователяЗакрыть

Черника экстракт плодов, Bilberry Fruit Extrakt 1000mg 180 капсул США

Цена: 490 грн.

Купить

Igor R

Рейтинг: 0.40 (100%)

Все объявления

Характеристики товара:

Состояние/Пол:Новое
Категория:Другое
Товар находится: Тернополь
Доставка:по всей Украине
  Продам екстракт плодів чорниці, Bilberry Fruit Extrakt 1000mg Puritan´s Pride(США), 180 капсул.
Застосовується даний препарат для ефективної профілактики втоми очей, сприяє підвищенню гостроти зору, допомагає очам швидше адаптуватися в темряві. Чорниця допомагає не тільки значно поліпшити стан очей, але і запобігає швидке старіння, так як є прекрасним антиоксидантним засобом і надає ефективну зміцнюючу дію на весь людський організм.  
Актівні речовини чорниці виступають і в якості сильних антиоксидантів, завдяки чому тканини ока надійно захищаються від старіння і негативного впливу вільних радикалів.
Цілющі властивості чорниці визначаються її багатим хімічним складом, який допомагає впоратися з досить великою кількістю різноманітних захворювань. При регулярному використанні чорниці з´являється шанс уникнути різноманітних венозних хвороб, захворювань серцево-судинної системи, запобігти початку розвитку виразки шлунка. Чорниця надає наступну дію на людський організм: значно покращує адаптацію очей при умовах поганої освітленості; сприяє зміцненню капілярів очей; знімає роздратування; сприяє поліпшенню зору; оберігає очі від втоми; забезпечує надходження для очей необхідних поживних речовин ( вітаміни , мікроелементи); надає прекрасне загальнозміцнюючу дію.
Приймати 1 капсулу 1-2 разів на день, переважно з їжею.  

Черника экстракт плодов, Bilberry Fruit Extrakt 1000mg 180 капсул США витамины для глаз, черника

Другие объявления продавца

  
  
  
  
  

Похожие объявления

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

Похожие рекламируемые товары