Меню пользователяЗакрыть

Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.
Похожие объявления
  
  
  
  
ТОП предложения
  
  
  

Маркировка стекол от угона Украина Киев.

      Протиугінна маркування скла автомобіля Ви хочете убезпечити свій автомобіль від викрадення? Зробіть протиугінне маркування і Ви зменшите ризик викрадення  автомобіля до 98%! За оцінками фахівців, повноцінний захист автомобіля від угону можна забезпечити комплексом заходів, що включає в себе застосування як механічних, так і електронних протиугінних пристроїв. пропонує вам убезпечити свій автомобіль від викрадення простим і дієвим способом – нанесіть на скло, VIN-номера автомобіля!


                  ПРИЧИНИ ЧОМУ НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ МАРКУВАННЯ СКЛА


1.Зробити ваш автомобіль непривабливим для викрадачів. У разі викрадення вашого автомобіля, викрадачам доведеться поміняти всі промарковані елементи автомобіля (т. к видалити маркування неможливо)


2.Захистити себе від крадіжки бічних дзеркал. Маркування скла наноситься і на бічні дзеркала, що робить неможливим їх при вторинної перепродажу.


3.Збільшити шанс виявлення автомобіля. Якщо автомобіль все ж викрали, маркування допоможе його знайти та ідентифікувати.


4.Знижка на страховку. Деякі компанії роблять знижки на поліси КАСКО при наявності маркування


Використовувана при нанесенні сучасна, новітня технологія робить неможливим видалення VIN-номера з обробленої поверхні, при цьому не псує структуру скла і  зовнішній вигляд.  


[ссылка удалена]
https://www.youtube.com/watch?v=HoZ1qILFHkg
[ссылка удалена]
[ссылка удалена]

Маркировка стекол от угона Украина Киев. маркировка стекол угона украина противоугонная маркировка стекол киев

Другие объявления продавца
  
  
  
  
  
Похожие объявления