Меню пользователяЗакрыть

Школьный ранец ортопедический ТМ Kite Barcelona BC15-501S-2

Цена: 1000 грн.

Купить

Характеристики товара:

Состояние/Пол:Новое / Мужской
Торговая маркаKite
ТипРюкзак школьный
МатериалТкань
ЦветСиний
Категория:Сумки, рюкзаки
Товар находится: Киев
Доставка:по всей Украине

KITE – амбіційний і сучасний німецький бренд, який пропонує зручні та модні шкільні рюкзаки, ранці, пенали, а також надає своїм прихильникам широкий асортимент дитячої канцелярії.
 
Для виробництва товарів під торговою маркою KITE використовуються сучасні технології для створення якісних і функціональних канцелярських товарів, ретельно вивчаються та враховуються всі дитячі вподобання та побажання. Яскраві, барвисті дизайни товарів та упаковки вигідно вирізняються і користуються підвищеною увагою покупців.
 
Максимальна зручність, якість, функціональність та безпека роблять торгівельну марку KITE безсумнівним лідером серед виробників товарів для школи.
 
Вся продукція проходить гігієнічні випробування в Україні і є абсолютно безпечною для дітей.
 
Рюкзаки KITE пройшли суворе тестування на базі лабораторії біомеханіки державного закладу "Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України" та рекомендовані як рюкзаки ортопедичної конструкції для школярів. Рюкзаки KITE оснащені запатентованими ортопедичними системами Ergo Kids, Ergo Teens, Air Comfort та Comfort Fit. Більш детально ознайомитись з даною інформацією ви можете в розділі   "Батькам".
 
Протягом восьми років компанії, що працюють з торгівельною маркою KITE в Україні, мають можливість представляти високоякісні популярні рюкзаки та канцелярські товари на українському ринку в ціновому сегменті "середній" та "середній+". За цей час більше мільйона школярів України гідно оцінили переваги продукції торгової марки KITE, особливо рюкзаків та ранців.

 У 2013 році висока якість товарів для школи KITE була визнана покупцями та незалежною експертною радою в рамках міжнародного конкурсу "Вибір року".

  Цены спрашивайте в связи с нестабильностью гривныОгромный выбор ранцев, рюкзаков, сумок, пеналов и принадлежностей. смотрите все мои темки по сылочке:

https://m.kidstaff.com.ua/allusertems-92500.html


Коллекция 2015 года

 

Более подробная информация о продуктах и доп. фото   на сайте производителя KITE в этом объявлении по сылочкам:

 

http://www.mykite.com.ua/ru/products?tid_4%5B%5D=1...


По срочным вопросам обращайтесь по тел. 093-752-32-42

 

 

Пересылка ТОЛЬКО Автолюкс, Новая почта и Укрпочта(от +10 грн)Школьный ранец ортопедический ТМ Kite Barcelona BC15-501S-2 BC15 501S 2 Barcelona ранец рюкзак портфель Барселона

Другие объявления продавца

  
  
  
  
  

Похожие объявления

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

Похожие рекламируемые товары