Меню пользователяЗакрыть

Презервативы Beyond Seven Studded 24 шт. Беспл. Дост.

Цена: 191 грн.

Купить

Характеристики товара:

Состояние/Пол:Новое
Категория:Презервативы
Доставка:по всей Украине

Всім Привіт і хорошого дня хто читає цю сторіночку!

Опис

Beyond Seven Studded - це тонкі презервативи з шерлон латексу які мають на своїй поверхні гладенькі крапочки, для її задоволення ;) Мають голубий відтінок.

  Ці презервативи виготовлені з шерлон латексу, який на 30 % тонший але такий ж міцний як звичайний, немає різкого запаху. Мають вони голубий відтінок, і практично не замітні. Їхня відмінність від Beyond Seven класичних те що на поверхні презерватива є маленькі точечки, вони дуже маленькі і дуже гладкі порівняно з іншими марками презервативів  на мою думку це якраз те що треба ;)

 

   Їхня товщина 0.052 мм, для загального розвитку скажу що масляна плівка в моторі має 0.055 мм. Вони змащені лубрикантом на водяній основі а не на силіконовій як в більшості презервативів завдяки чому викликають менше алергічних реакцій і подразнень, але тут є нюанс водяна змазка швидше випаровується на відмінно від силіконової так що бажано використовувавти їх з додатковим лубрикантом ;) .

   Цей бренд досить популярний за кордоном вони випускають пезервативи Crown останні тримають вже не перший рік перше місце по кількості продаж в світі (це за даними журналу Means Health і інших)  можете почитати відгуки про них на зарубіжних сайтах. Не знаю чого їх не продають в Україні.  

Для людей які не пробували ще їх і сумніваються в вище сказаному рекомендую:  почитати відгуки покупців на закордонних сайтах і спробувати їх, можу вислати на робу 3 шт. в конверті це буде коштувати 44 грн. разом з доставкою. Пишіть мені в повідомленнях нижче.

Характеристики:

Ширина : 53 мм

База Ширина: 53 мм

Довжина: 185 мм

Товщина: 0,052 мм

Лубрикант: на водній основі

Особливості: є резервуарчик на кінчику  

 

Всі презервативи свіженькі, щойно з грядки ;)  вони в Нас довго не затримуються і ми постійно замовляєм нові партії, термін придатності 4-5 років.

Кожен презерватив електронно протестований.


Доставка  

Укрпоштою безкоштовна , всіма решта службами за Ваш рахунок.  

Оплата  

Картка приват банку.

Презервативы Beyond Seven Studded 24 шт. Беспл. Дост. Презервативы Beyond Seven Studded презервативи окамото Okamoto купить оптом дешево

Другие объявления продавца

  
  
  
  
  

Похожие объявления

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

Похожие рекламируемые товары